Körüklü Tente körüğü sayesinde yandan gelen güneşi de engelleyip istenildiği gibi ayarlanabilen tentelere denir. Hareketli bir aksama sahiptir isteğe göre ipli ve motorlu sistemleri de yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi ve fiyat için iletişime geçebilirsiniz.

Genellikle balkonlar,mağazalar ve kafelerde kapı-cam üzerine monte edilmektedir. Körüklü tente Sizlerle pratik ve ekonomik çözümler sunar.

Diğer sistemlere oranla düz simetrik olmak yerine daha oval olduğu için estetik görünüm kazandırır. Körüklü tente fiyatları oldukça hesaplı olmakla beraber istenilen ebat ve renklerden dizayn edilebilir. Açılıp kapanması ve özellikle bakımı da rahattır.Estetik görünüm ve gölgelendirme için bizi arayabilirsiniz.

Mağaza ve dükkan sahipleri tarafından kullanılmasının bir sebebi de dükkanlarının görüntüsünü bozmaması, aynı zamanda  bir tabela gibi durması, estetik olarak da şık durması sebebi ile dükkan tentesi yada mağaza tentesi olarak tercih edilmektedir. Ayrıca diğer alternatif gölgeleme sistemlerinden daha uygun ve daha ekonomik olmasından dolayı da tercih edilir.