Müşterilerimiz bizim ile irtibata geçtikleri zaman verilen ölçülere göre sabit tente için ilk önce yapmış olduğumuz örneklerden bir kaç tane resim gösteriyoruz müşterimiz bu resimlere bakıp ön kısma kaç cm açılmasını istiyorsa ona göre hareket edip sabit tenteyi imalata başlıyoruz Tenteler, özellikle aşırı sıcak veya yağmurlu günlerde, dükkanların önünde gördüğünüz koruyuculara verilen genel isimler olsa da, kendi arasında birçok türü vardır. 

Mafsallı Tente bunlardan biri oldukça geniş uygulama şekli bulan tenteler için en çok rastlanılan türlerinden biri olan sabit tente konusunda imalat yapan firmalar arasında yer alan bu tentelerin tasarımından verilen işler iyi hale getirilip müşterimizin hizmetine sunmaktayız. seçilen mekanın üzerini kaplayacak şekilde sabitlenen ve açılıp kapanma özelliği olmayan tente tipidir açık ve kapalı mimari konsepte göre özel olarak üretilen tente modelidir. Sabit tente sizi olumsuz hava koşullarından korurken sempatik tasarımıyla mekanınıza estetik bir hava katar.

Sabit tente dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanım gerekse cafe-otel  yada benzeri kurumsal sabit tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü sabit tente ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun sabit tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar. Dekor için yapılan uygulamalarda tavsiyemiz, renk seçimi ve modelin mekana olan uyumunun doğru olmasıdır. Uygulamayı henüz yapmadan önce sanal ortamda görmek, kendi ya da başka bir örneğin kendi mekanında nasıl görüneceğini önceden bilmek büyük avantaj sağlayacak ve olası hayal kırıklıklarını engelleyecektir.